Zabiegi na ciało, antycellulitowe

Mezoterapia igłowa:
Stosowany od lat, bezpieczny i zaskakująco skuteczny sposób na regenerację skóry, celulitu i spalaniu tłuszczu. Mezoterapia jest bardzo bezpiecznym zabiegiem stosowanym od lat siedemdziesiątych, przede wszystkim w przypadku naturalnego starzenia się skóry, rozstępów i celulitu. Sprawdza się również w problemach związanych z wypadaniem włosów. Leczeniu poddawane są okolice pośladków, uda, ramiona, brzuch, plecy, okolica żuchwy, podbródek. Miejsca te ostrzykuje się preparatami, które pobudzają spalanie tłuszczu, poprawiają metabolizm, aktywują proces naprawy skóry. Potrzebujesz minimum 6 zabiegów w odstępach 1-2 tygodniowych. Podtrzymujący raz na miesiąc.
Efektywność mezoterapii zwiększysz dzięki aktywności fizycznej, masażom, ograniczeniu w diecie potraw wysokokalorycznych, wystrzeganiu się alkoholu, kawy i papierosów.

Ampułka fosfatydylocholina (spalacz tłuszczu) – to fosfolipid, który bierze udział w rozmaitych procesach przemian materii. Lipoliza iniekcyjna to niechirurgiczna metoda pozbycia się niepożądanego tłuszczu, czerpiącego ze zdobyczy medycyny estetycznej. Zabieg polega na wprowadzeniu w miejsca nagromadzenia tłuszczu specjalnego preparatu, którego głównym składnikiem jest fosfotydylocholina. Po pierwszym zabiegu zauważa się utratę w obwodzie do 5 cm.

Cennik:

  • cena 1 zabiegu w zależności od obszaru  brzuch  200 zł
  • brzuch +boczki 300 zł
  • uda 200-300 zł

Ampułka Dermeso celu –kompletny zestaw substancji aktywnych w celu redukcji wszelkich form cellulitu.

Działanie: redukuje wszelkie formy cellulitu, stymuluje lipolizę, poprawia mikrokrążenie

Cennik: cena 1 zabiegu w zależności od obszaru  brzuch  200 zł; uda 200-300 zł