KOSMETYKI

Kwas hialuronowy

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy został stworzony na bazie organicznych składników o właściwościach silnie nawilżających i przeciwzmarszczkowych. Jest jednym z najważniejszych składników naszej skóry. Posiada nadzwyczajne zdolności magazynowania wody, aż 40-krotnie więcej od swojej masy i stopniowego jej uwalniania.

Dowiedz się więcej >>>


Maska wyciszająca

Preparat zawiera wodę różaną, lawendową i rozmarynową, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, sok z aloesu i rumianek morski, który wykazuje silne właściwości przeciwzapalne. Maska polecana jest zwłaszcza do cer wysoce reaktywnych ze względu na jej działanie relaksujące na mediatory zapalenia skóry. Doskonała również dla cer wrażliwych, przesuszonych i podrażnionych.

Dowiedz się więcej >>>


Krem nawilżający z filtrem UV

Wyjątkowy krem nawilżający z naturalnym filtrem przeciwsłaonecznym SPF 20 został opracowany dla każdego rodzaju skóry. Dzięki naturalnym wyciągom roślinnym wykazuje działanie silnie nawilżające oraz ochronne. Wzbogacony dodatkowo o kompleks Algomea silnie regeneruje zniszczoną przez słońce skórę odbudowując jej warstwe rogową.

Dowiedz się więcej >>>